3d

3d oyunlar

3d oyunlar en güzel yeni 3d oyun oyna eğlenceye katıl.

3d oyunlar sayfasında 57 adet 3d oyun bulunmaktadır. Son olarak Şeytandan Kaçış oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından 3d oyunlar 3315 kez oylanmış ve %71 beğeni almıştır. 10-12-2019 tarihine kadar tüm 3d oyunlar 338187 kez oynanmıştır.

3d oyunlar hakkında yapılan yorumlar [346]
 • avatar
  battal
  cok güzel oyun
  Cevap Ver
 • avatar
  barbie
  kız olarak oynadım ama çok güzel dayanamıyorum
  Cevap Ver
 • avatar
  sezin mutluk
  süper
  Cevap Ver

3d oyunlar oyna, sitemizde bulunan Unity 3D tabanlı oyunları bir oyun motoru olan Unity 3d ile oynayabilirsiniz. 3d oyunları bilgisayara kurulmadan oynayabilirsiniz. Unity 3D motorunu kullanan oyunları, Unity Web Player eklentisi sayesinde hiçbir kurulum işlemi olmadan istediğiniz yerden oynayabilirsiniz.

3d oyun aynı zamanda oyun severlerin bilgisayarlarına daha az yük oluştururken bir oyuncuyu yeni bilgisayar alma maliyetine de engel olmuş olur. 3d oyun üreticileri, 3d oyunları kendi sunucularından oynattıkları için korsan oyuna da çare bulmuşlardır.

En güzel 3d oyunlar arasından hangi 3 boyutlu oyunu oynayabilirim?

3d oyunlar oynama sitesi oyunlariki.net her yaşta oyun oynama tutkusu olanlar için en yeni en güzel 3d oyunları seçerek oynamanıza olanak sağlamaktadır. En yeni 3d futbol oyunları, 3d macera oyunları, 3d araba oyunları ve daha onlarca Unity 3d oyun ücretsiz olarak online oynama şansına sahipsiniz.

3d oyunlar dünyasında oynayabileceğiniz tüm 3 boyutlu oyunları sitemizde bulabilir ve hemen sizin için bir 3d oyun seçerek oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.