Barbie

Barbie oyunları

Barbie oyunları en güzel yeni Barbie oyunu oyna eğlenceye katıl.

Barbie oyunları sayfasında 26 adet Barbie oyunu bulunmaktadır. Son olarak Süper Barbie Şehri Kurtarma oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Barbie oyunları 1796 kez oylanmış ve %80 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Barbie oyunları 201231 kez oynanmıştır.

Barbie oyunları hakkında yapılan yorumlar [434]
 • avatar
  stela buçak
  çok begendim ama kazaklardan ikisini seçemedim hepsi çok güzeldi
  Cevap Ver
 • avatar
  şevval aktaş
  ay çok güzelde geç açılıyo
  Cevap Ver
 • avatar
  barbi
  bu oyun muhteşem
  Cevap Ver

Barbie oyunları oyna Dünyada 1959 yılında başlamış olan Barbie serüveni 1990'lı yıllarda dünyada en çok ilgi gören oyuncakların satılmasına vesile olmuştur. Barbi oyunları ve oyuncakları kız çocuklarının vazgeçilmezi olmuştur. Başlıca oyunlardan Barbi giydirme, Barbi bebek bakımı, Barbie saç kesimi gibi çok sayıda Barbie oyunu ve oyuncakları halen yoğun ilgi görmektedir.

En güzel kız oyunlarından biri olan yeni barbie oyunları ekibimiz tarafından özenle seçilmekte ve Barbi oyunu oynamayı sevenler için sitemizde yayınlanmaktadır. Her kategoride oyun bulabileceğiniz sitemizde tüm barbi oyunları ücretsiz olarak sunulmaktadır. Barbi kızın en yeni çizgi filmleri ve sinemaları ile alakalı tüm en güzel Barbie oyunlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Barbie oyunları dışında kızlar için en güzel kız oyunlarını oynayabileceğiniz Kız Oyunları kategorimizde sizler için en güzel çocuk oyunları oynayabilirsiniz.