Bebek

Bebek oyunları

Bebek oyunları en güzel yeni Bebek oyunu oyna eğlenceye katıl.

Bebek oyunları sayfasında 23 adet Bebek oyunu bulunmaktadır. Son olarak Denizkızı Bebek Yıkama oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Bebek oyunları 1177 kez oylanmış ve %75 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Bebek oyunları 153730 kez oynanmıştır.

Bebek oyunları hakkında yapılan yorumlar [295]
 • avatar
  şevval aktaş
  ay çok güzelde geç açılıyo
  Cevap Ver
 • avatar
  irem uysal
  bu oyun beğenen kimlerse beğen dşuna basın çünkü bu oyun güzel
  Cevap Ver
 • avatar
  beste
  güzel
  Cevap Ver

Bebek oyunları kız oyunları arasında en çok tercih edilen çocuk oyunlarındandır. Bebek oyunu çocukluğumuzun ilk dönemlerinden başlayarak özellikle annelerimizin elde yaptığı bez bebekler ile başlayarak günümüzde teknoloji ile ağlayan bebek, yemek yiyen bebek, yürüyen bebek gibi bir çok farklı bebek türü ile oyuncak mağazalarında yerini almıştır.

En güzel bebek oyunları için sitemizi ziyaret eden misafirlerimize sevdiği ve oynamak istediği en yeni bebek oyunu için özenle yapılan çalışmalar ile tüm bebek oyunları ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bebek oyunları arasında tabiki en çok oynanan bebek oyunu olarak Barbie bebek oyunları gelmektedir. Barbi bebek ile çocukluk çağımızın en güzel bebek oyunlarını bebek giydirme, bebek yemek yedirme, bebek uyutma gibi tüm oyunları oynayabiliriz.

Eski ve yeni bütün bebek oyunlarını bedava oynayabileceğiniz oyunlariki.net tüm oyunculara iyi eğlenceler diler.