Ben 10

Ben 10 oyunları

Ben 10 oyunları en güzel yeni Ben 10 oyunu oyna eğlenceye katıl.

Ben 10 oyunları sayfasında 24 adet Ben 10 oyunu bulunmaktadır. Son olarak Ben 10 Hızlı Kaçış oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Ben 10 oyunları 937 kez oylanmış ve %75 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Ben 10 oyunları 187360 kez oynanmıştır.

Ben 10 oyunları hakkında yapılan yorumlar [91]
 • avatar
  barbie kız
  bu oyun süpperr
  Cevap Ver
 • avatar
  mehmet eren akyüz
  ben 10 savaş çoook iyi bir oyun benten
  Cevap Ver
 • avatar
  arda atasoy
  benten ayı yogi çilekkız onları çok beyen dim
  Cevap Ver

Ben 10 oyunları Dünya'da ve Türkiyede bir fenomen olan Ben 10 çizgi film kahramanının maceralarını konu almaktadır. Ayrı 10 farklı karaktere dönüşebilen Ben 10 özel güçleri sayesinde her türlü zorluğun üstesiden gelmeyi başarmaktadır.

Ben 10 oyunları ile sizler de bu macera dolu arenada her zorlu engeli aşacak ve Benten oyunları ile başarıya ulaşacaksınız. Ben10 Oyunları 4 farklı sezonun kahramanı ile Cartoon network kanalında çizgi filmleri ve oyunları ile yayınlanmaya devam etmektedir.

Ben 10 oyunları kategorileri;

Ben 10 Ultimate Alien oyunları; En sevilen Ben 10 oyunları arasında olan bölümde Ben , Gwen ve Kevin, Vilgax'ı yenerler. Ben Vilgax'ı yendikten sonra gündelik tesisatçı işine geri döner. Ancak Jimmy adlı bir çocuğun onun uzaylılara dönüştüğü resimleri ve videoları internette yayınlar. Bunun sonucunda bütün dünya Ben'in kahraman olduğunu öğrenir, yetişkinler ona düşman olurken çocuklar ise ona büyük bir hayranlık duyarlar. Sonra Agreggor adında bir Osmosian, Ben'i dünya'yı kontrol etme planları engelleyeceği düşüncesiyle yok etmeye gelir.

Ben 10 Alien Force oyunları; Ben 10 için yeniden kahraman olma zamanı gelmiştir. Ben , Gwen ve Kevın' birlikte yeni düşmanları görür ve onlarla savaşmaya başlarlar. Omnitrix evrim geçirir ve daha güçlü uzaylılara dönüşür. Benten artık sınırsız saat boyunca uzaylıya dönüşebiliyordur. Kahramanları yine 10 tane olsa da Ben artık Omnitrix'in gücünü öğrenmiş ve biraz kavrayıp içindeki 1.932.000 uzaylı yaşam formuna dönüşebilmenin sırrını çözmeye çalışıyor. Bir süre sonra Vilgax'ı savaşta yenerek gücünü yüceltmişti. Artık Ben çok usta bir tesisatçı lideri olmuştu. Büyük babası Max'e ne kadar ihtiyacı olduğunu düşünsede aslında o tek başına bir orduyu yenebilirdi.

Ben 10 Omniverse oyunları; Bu bölümümde kahramanımız Küçük Ben 10 ve Büyük Ben 10 artık birbirlerini tanıyordur . Ve diğer bir farklılık artık karakterlerin hepsinin görünüşü farklıdır ve birçok yeni karakter ve uzaylı eklenmiştir . Büyükbaba Max Ben 'e yardımcısı olacağı yeni bir yardımcı göndermiştir. Bu sayede Ben 'in işi çok daha kolaylaşmıştır.

Ben 10 Omnitrix oyunları; Ben 10 serisi oyunların bu bölümünde Omnitrix Azmuth adlı bir Galvan tarafından evrene barış gelmesi ve insanların diğer türlerin nasıl yaşadığını anlaması için yaratılmıştır. Ama Vigax gibi kötüler onu bir uzaylı ordusu yaratıp evreni ele geçirmeye yarayacak bir silah olarak görmektedirler. Omnitrix yok olan canlı türlerini yeniden hayata döndürmek için yapılmıştır.

Bütün Ben 10 oyunları bedava olarak en yeni sezon oyunları ile sizlerle burada olmaya devam edecektir. En sevdiğiniz kahraman Ben 10 oyunu için bizi takip etmeye devam ediniz.