Çizgifilm

Çizgifilm oyunları

Çizgifilm oyunları en güzel yeni Çizgifilm oyunu oyna eğlenceye katıl.

Çizgifilm oyunları sayfasında 120 adet Çizgifilm oyunu bulunmaktadır. Son olarak Scooby Doo ve Ürpertici Kale oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Çizgifilm oyunları 9800 kez oylanmış ve %74 beğeni almıştır. 10-12-2019 tarihine kadar tüm Çizgifilm oyunları 1021244 kez oynanmıştır.

Çizgifilm oyunları hakkında yapılan yorumlar [1346]
 • avatar
  ali
  bu oyun çok çok güzel
  Cevap Ver
 • avatar
  muhammet furkan cansız
  harika süper müthiş yes o may gat
  Cevap Ver
 • avatar
  acelya eser
  cok guzel oyun kurucusuna tesekkurler dılerım
  Cevap Ver

Çizgi film oyunları sayfamızda tüm çizgi film kahramanlarının oyunlarını bulabilirsiniz. Herkesin bir kahramanı vardır ve çizgifilm oyunları bölümümüzde tamamen ücresiz olarak Temel Reis oyunları, Bakugan oyunları, Barbie oyunları, Spiderman oyunları, Sünger Bob oyunları, Tom ve Jerry oyunları gibi onlarca çizgi film oyunu oynayabilirsiniz.

Çizgi film nedir? Çizgi film, iki boyutlu illüstrasyon görsel sanatının bir formudur. Çizgi filmler ile hayal kahramanları hayat bulurlar. Günümüzde gelişen teknoloji ile 3d çizgi filmler ile birlikte 3 boyutlu çizgi film oyunları da yerini almıştır. Çocukların en çok ilgi gösterdiği oyun kategorilerinden birisi olan çizgi film oyunları ile eğlenmek için sayfamızda bulunan çizgifilm oyunları seçerek hemen bedava oyun oynayabilirsiniz.

Çizgi film oyunları oynama sitesi oyunlariki.net tüm oyun severler için en yeni, en güzel, güncel çizgi film oyunu sunma amacı ile bir araya topladığı oyunları sunmaya devam edecektir. İyi oyunlar dileriz.