Macera

Macera oyunları

Macera oyunları en güzel yeni Macera oyunu oyna eğlenceye katıl.

Macera oyunları sayfasında 175 adet Macera oyunu bulunmaktadır. Son olarak Altın Avcıları oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Macera oyunları 8866 kez oylanmış ve %73 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Macera oyunları 1010883 kez oynanmıştır.

Macera oyunları hakkında yapılan yorumlar [991]
 • avatar
  ali
  bu oyun çok çok güzel
  Cevap Ver
 • avatar
  DANYAL
  HARIKA BIR OYUN
  Cevap Ver
 • avatar
  battal
  cok güzel oyun
  Cevap Ver

Macera oyunları tutkusu hem kız hem de erkek oyuncular için vazgeçilmeyen bir oyun kategorisidir. Biribirinden heyecan verici oyunlar ile dolu sitemizde beğeni ile oynayacağınızı düşündüğümüz en yeni macera oyunları oynayabilirsiniz.

En güzel macera oyunları son yıllarda özellikle 3d macera oyunlarını gündeme getirmiş ve macera oyunu tutkusu yaratmıştır. Oyun yapma şirketleri bu yoğun talep karşısında her gün yeni macera oyunları yapmaya başlamışlardır.

En çok oynanan macera oyunları sizler için bir araya getirilmekte ve ister tabletinizden ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan bedava oyunlariki.net farkı ile oynayabilirsiniz.

Macera oyunu tutkusu olan tüm misafirlerimiz en yeni macera oyunlarını oynamak için her gün sitemizi takip edebilir ve sevdiği macera oyununu bedava hemen oynamaya başlayabilir. Macera dolu dakikalar dileklerimizde iyi oyunlar.