Nişan

Nişan oyunları

Nişan oyunları en güzel yeni Nişan oyunu oyna eğlenceye katıl.

Nişan oyunları sayfasında 37 adet Nişan oyunu bulunmaktadır. Son olarak Power Rangers Prensesi Kurtarma oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Nişan oyunları 1266 kez oylanmış ve %73 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Nişan oyunları 183214 kez oynanmıştır.

Nişan oyunları hakkında yapılan yorumlar [126]
 • avatar
  DANYAL
  HARIKA BIR OYUN
  Cevap Ver
 • avatar
  mehmet eren akyüz
  ben 10 savaş çoook iyi bir oyun benten
  Cevap Ver
 • avatar
  arda atasoy
  benten ayı yogi çilekkız onları çok beyen dim
  Cevap Ver

Nişan oyunları bir hedefe çeşitli silahlar ile yapılan atışlar ile oynanmaktadır. Nişan aldıktan sonra hedef oyunları sayfamızda da göreceğiniz üzere tabanca, tüfek, ok, dart gibi silahlar ile hedefe nişan alarak atış yapılmaktadır.

Nişan oyunu özellikle erkek oyuncular tarafından oynansada kızlar tarafından da ilgi görmektedir. Keskin nişancı oyunları ile en ince ayarı yaparak hedefi vurmaya çalışacaksınız.

En güzel nişan oyunları arasından istediğiniz silahı seçerek ister bir geyik avlama oyunu oynayabilir isterseniz bir askeri macerada hedefe ateş etme oyunu oynayabilirsiniz.

Yeni nişan oyunları ve gelişen teknoloji ile yaygınlaşan 3d nişan oyunları dünyasında bedava oyun oynayabilmek ve takip etmek için oyunlariki.net nişan oyunlarını ziyaret edebilirsiniz. Tüm hedefleri tam 12'den vurmanız dileklerimizle iyi eğlenceler dileriz.