Uçak

Uçak oyunları

Uçak oyunları en güzel yeni Uçak oyunu oyna eğlenceye katıl.

Uçak oyunları sayfasında 14 adet Uçak oyunu bulunmaktadır. Son olarak Havaalanı Kurtarma oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Uçak oyunları 474 kez oylanmış ve %73 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Uçak oyunları 66389 kez oynanmıştır.

Uçak oyunları hakkında yapılan yorumlar [29]
 • avatar
  BEN 10
  5 NUMARA 10 YILDIZ
  Cevap Ver
 • avatar
  betmen ilçi
  bu oyun harikaydı
  Cevap Ver
 • avatar
  muhamed ilçi
  kedime güvendim ve başardım sizde öyle yapınbaybaay size baybay
  Cevap Ver

Uçak oyunları uçmayı sevenler ve düşmanlarını uçak ile avlamak isteyenler için harika bir oyun kategorisidir. Kız ve erkek oyuncuların oynadığı uçak oyunları arasında kağıt uçak, savaş uçakları, yolcu uçakları, uçak park etme, uçurtma oyunları gibi başlıca oyun kategorilerimizden en çok oynanan uçak oyununu bulabilir ve hemen maceraya başlayabilirsiniz.

Savaş uçak oyunları ile F16 savaş uçağı gibi silahları en donanımlı savaş uçakları tercih edebilir ve uçak simülasyonu oyunları sayesinde uçuş becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yolcu uçak oyunları özellikle pilot olmayı ve mürettebatı ile yolcuları ülkeler arası hatta kıtalar arası uçuşlar yapmak isteyen uçak oyunu oynamak isteyen misafirlerimiz için özenle seçilmiştir.

3d uçak oyunları ise günümüzde uçak oyunu oynamak isteyen kız ve erkek ziyaretçilerimize ücretsiz olarak oyunlariki.net kalitesi ile bedava sunulmaktadır. Uçak oyunları arasında en sevdiğiniz uçak oyunu ile keyifli uçuşlar dileriz.