Yemek

Yemek oyunları

Yemek oyunları en güzel yeni Yemek oyunu oyna eğlenceye katıl.

Yemek oyunları sayfasında 20 adet Yemek oyunu bulunmaktadır. Son olarak Tom ve Jerry Geceyarısı Kahvaltısı oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Yemek oyunları 476 kez oylanmış ve %69 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Yemek oyunları 86160 kez oynanmıştır.

Yemek oyunları hakkında yapılan yorumlar [71]
 • avatar
  sevcan
  oyunu çok sevdim
  Cevap Ver
 • avatar
  kadriye
  kardeşimle büyük bir hevesle oynadık çok güze
  Cevap Ver
 • avatar
  Elvin sibELyipel
  Cok guzel.
  Cevap Ver

Yemek oyunları kız oyunları arasında en çok oynanan oyun kategorilerinden birisidir. Aşçıların çoğunun erkek olmasına rağmen yemek oyunları en çok kızlar tarafından oynanmaktadır. Bir yemek oyunu oynamak için iyi bir aşçı olmaya gerek yoktur. Yemeklerimizi oyunda belirtilen tariflere göre ustaca hazırlayabiliriz.

En güzel yemekler usta aşçılar ve en iyi yemek oyunları ile harika mutfaklar oluşturabilirsiniz. Yaptığınız yemekleri arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Yeni yemek oyunları sayesinde yemek listenize en yeni yemekler dünya mutfaklarından değişik yemek tarifleri ekleyebilir ve en zengin menüler oluşturabilirsiniz.

Yemek oyunları arasında kek yapma, pasta yapma, çorba tarifleri, aşçı, garson, mutfak oyunları gibi başlıca oyunlar bulunmakta ayrıca italyan, ispanyol, maksika, çin yemekleri gibi dünya mutfaklarından oyunları da bulabilirsiniz. En güzel yemek oyunları ile en iyi yemekler yapmanız dileklerimizle bol lezzetler dileriz.