Yetenek

Yetenek oyunları

Yetenek oyunları en güzel yeni Yetenek oyunu oyna eğlenceye katıl.

Yetenek oyunları sayfasında 167 adet Yetenek oyunu bulunmaktadır. Son olarak Altın Avcıları oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Yetenek oyunları 7766 kez oylanmış ve %72 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Yetenek oyunları 8580832 kez oynanmıştır.

Yetenek oyunları hakkında yapılan yorumlar [1092]
 • avatar
  ali
  bu oyun çok çok güzel
  Cevap Ver
 • avatar
  şevval aktaş
  ay çok güzelde geç açılıyo
  Cevap Ver
 • avatar
  barbi
  bu oyun muhteşem
  Cevap Ver

Yetenek oyunları kendi beceri ve kabiliyetlerine güvenen yetenek oyunu oynayarak geliştirmek isteyen ziyaretçilerimiz için en güzel yetenek oyunlarından oluşmaktadır. Herkesin yetenekli olduğu mutlaka bir alan vardır. Yemek yapma, el becerisi, kıvrak zeka, fizik gücü gibi sayabileceğimiz bir çok yetenek ile kendimizi farklı hissederiz.

En zor yetenek oyunları sizlerin yeteneklerinizin gelişmesini sağlayacak ve zeka gelişiminize katkı olacaktır. Benim matematik konusunda yeteneklerim çok fazla diyorsanız hemen matematik oyunları sayfasını, el becerilerim iyi diyorsanız beceri oyunları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

En güzel yetenek oyunları pasta yapma, yemek yapma yeteneği gibi günlük hayatımızı etkileyen konular da olabilir. Yemek konusunda yeteneği olan birisi elbete bu yeteneğini geliştirirse herkes tarafından aranılan kişi olur.

Yetenek oyunu oynayarak yeteneğini geliştirmek isteyenler için en yeni yetenek oyunları oyunlariki.net editörleri tarafından özenle seçilmekte ve misafirlerine sunulmaktadır. Herkese iyi eğlenceler dileriz.