Zeka

Zeka oyunları

Zeka oyunları en güzel yeni Zeka oyunu oyna eğlenceye katıl.

Zeka oyunları sayfasında 51 adet Zeka oyunu bulunmaktadır. Son olarak Minyonlar Kulak Doktoru oyunu eklenmiştir. Ziyaretçilerimiz tarafından Zeka oyunları 2664 kez oylanmış ve %71 beğeni almıştır. 14-12-2019 tarihine kadar tüm Zeka oyunları 287803 kez oynanmıştır.

Zeka oyunları hakkında yapılan yorumlar [406]
 • avatar
  şevval aktaş
  ay çok güzelde geç açılıyo
  Cevap Ver
 • avatar
  acelya eser
  cok guzel oyun kurucusuna tesekkurler dılerım
  Cevap Ver
 • avatar
  emirhan cigdem
  super oyunlar
  Cevap Ver

Zeka oyunları adından anlaşılacağı üzere zeka oyunu oynayarak zihin gelişimine katkı sağlayacak oyunları kapsamaktadır. Çocuklar ve yetişkinler için en güzel zeka oyunları barındıran oyun oynama sitemizde herkesin oynayabileceği türden zeka oyunu bulunmaktadır.

En yeni zeka oyunları 3-5 yaş grubu, 7-10 yaş grubu, 10-20 yaş grubu ve yetişkinler için zeka oyunları olmak üzere farklı olmaktadır. Zekasına güvenen ve en iyi zeka oyunu ben oynarım diyen misafirlerimize en güzel matematik oyunlarını sunmaktayız. En yüksek puanları toplayarak rakiplerinize fark atacağınız 3d zeka oyunları dahil tüm oyunları bedava oynayabilirsiniz.

Zeka oyunu ile gelişimlerine katlı sağlamak isteyen tüm ziyaretçilerimiz için en yeni zeka oyunlarını buradan takip edebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.